průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

Již žádné noční krmení.

rady v kategoriích: junior

Spousta maminek řeší, kdy mají přestat s nočním krmením. Jestliže jste se pro to doposud nerozhodla, je čas to vyzkoušet. Jednoroční dítě má již plně vyvinutý trávící systém. Proto se pro něho stává noční krmení nevhodným. Navíc, v noci má mnohem pomalejší trávení, takže jej rozhodně nenechte přejídat.

Lze očekávat, že se dítě během prvních nocí vzbudí, aby dostalo najíst, ale je to spíš zvykem než hladem. Místo jídla mu dejte vodu. Dítě brzy pochopí, že to nestojí za to se probouzet a dožadovat se jídla jen kvůli tomu, aby dostalo napít vody.

Výrobky doporučené pro Vás

přečíst ostatní rady

První boty

Jakmile Vaše dítě udělá první kroky, je na čase koupit perfektně padnoucí boty. Abyste vybrali správně, vyberte si několik zajímavých modelů a pak s sebou vezměte dítě - nekupujte boty bez zkoušení.

> přečíst více

Dětská agresivita

Děsí Vás, že se Vaše dítě začíná chovat agresivně? Nechápete důvod náhlých změn nálady a chování a obáváte se jestli jste někde neudělali chybu?

> přečíst více

Plyšová hračka - nejlepší přítel dítěte

Plyšový medvídek s jedním uchem, panenka v roztrhaných šatičkách. Mohou se zdát jako použité a zbytečné věci, které patří do koše, ale pro Vaše dítě mohou být nejlepším přítelem.

> přečíst více