Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

Již žádné noční krmení.

rady v kategoriích: junior

Spousta maminek řeší, kdy mají přestat s nočním krmením. Jestliže jste se pro to doposud nerozhodla, je čas to vyzkoušet. Jednoroční dítě má již plně vyvinutý trávící systém. Proto se pro něho stává noční krmení nevhodným. Navíc, v noci má mnohem pomalejší trávení, takže jej rozhodně nenechte přejídat.

Lze očekávat, že se dítě během prvních nocí vzbudí, aby dostalo najíst, ale je to spíš zvykem než hladem. Místo jídla mu dejte vodu. Dítě brzy pochopí, že to nestojí za to se probouzet a dožadovat se jídla jen kvůli tomu, aby dostalo napít vody.

Výrobky doporučené pro Vás

přečíst ostatní rady

Podporování dítěte při objevování světa

Dítě se dostane do fáze, kdy ho každým dnem bude víc a víc fascinovat okolní svět. Malý průzkumník nemůže nic ignorovat. Buďte připraveni, že Vaše dítě bude mít největší zájem o ty věci, které často používáte.

> přečíst více

Tvrdohlavé dítě

Často si rodiče stěžují na to, jak mají tvrdohlavé děti. Každé dítě si bez ohledu na temperament prochází fází tvrdohlavosti. Mohou to dávat najevo více či méně otevřeným způsobem.

> přečíst více

Vývoj řeči Vašeho dítěte

Vývoj dítěte závisí na spoustě elementů. Jedním z nich je získání komunikačních dovedností - tedy řeči.

> přečíst více