Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

aktivace plenek Happy

rady v kategoriích: kojenec

Aktivace plenek. Po vyndání plenky z obalu je plenka složená a jemně slisovaná. Aby se plenka tělíčku Vašeho děťátka dobře přizpůsobila a správně absorbovala, je vždy dobré plenku před použitím aktivovat. Tento jednoduchý proces Vám zabere jen pár vteřin.

Krok 1 - rozviňte plenku a na obou koncích ji jemně uchopte

Krok 2 - přeložte plenku podélně na polovinu

Krok 3 - pečlivě ji na jedné i na druhé straně stočte

diaper activation

Výrobky doporučené pro Vás

přečíst ostatní rady

Kojení

Kojení novorozence je jednoduché a složité zároveň. Jakmile se z krmení stane rutina, vy a vaše dítě si tyto okamžiky budete užívat.

> přečíst více

Syndrom náhlého úmrtí

Při termínu syndrom náhlého úmrtí kojenců, tuhne rodičům v žilách krev. Je pravda, že tento syndrom není dobře diagnostikován. Ale je také velmi vzácný.

> přečíst více

První chůze

Otázka, která trápí většinu mladých rodičů je, kdy, v jakém počasí a na jak dlouho jít se svým dítětem ven. Ještě před nedávnem bylo bezmála poviností sedět u otevřeného okna nebo venku dlouhou dobu po 2 týdenní domácí karanténě. Tento postup už ale dnes neni aktuální.

> přečíst více